• Łozo, lider zespołu Afromental, znany także z roli jurora w show "Must be the music", nie narzeka na brak zainteresowania ze strony fanek. Wielbicielki muzyka składają mu różnego rodzaju propozycje, w tym także seksualne.
  • Jurorzy "Must be the music" ruszyli do pracy na planie kolejnej edycji show, tymczasem "Fakt" postanowił przyjrzeć się ich zarobkom. Jak twierdzi tabloid, za zaledwie 11 dni pracy, gwiazdy programu zgarną całkiem pokaźna gaże. Na najwyższe wynagrodzenie może liczyć Kora, której konto powiększy się ponoć aż o 198 tys. złotych.
  • Wiosną na antenie telewizji Polsat zagościły dwa programy typu talent show. "Tylko taniec" to nowa formuła, która ma wyłonić najlepszych tancerzy, a "Must be the music" już po raz trzeci szuka utalentowanych muzyków. W jury obu programów zasiadają przedstawiciele młodego pokolenia. Alan Andersz, czy Łozo, który z nich jest sympatyczniejszym jurorem?
  • Jurorzy "Must Be The Music"
    Programy typu talent show emitowane przez największe polskie stacje telewizyjne mocno konkurują między sobą o uwagę i uznanie telewidzów. Do tej rywalizacji włączają się także jurorzy, którzy starają się udowodnić przewagę produkcji w której występują nad innymi, podobnymi programami. Oto, jak argumentował ostatnio wyższość "Must be the music" Wojtek Łozo Łozowski.
  • Czy Łozo postanowił zamienić Korę na Nergala?
    Ostatnia edycja "Must be the music" zakończyła się dwa tygodnie temu, a Wojtek Łozowski już w najbliższą sobotę wystąpi w "The Voice of Poland". Tak szybko zatęsknił za pracą jurora, że postanowił zmienić show? Niekoniecznie.