• Piotr Janczerski (By Zdzbarycki - Praca własna, CC BY-SA 4.0)
  W wieku 79 lat zmarł Piotr Janczerski, wokalista m.in. zespołów "Niebiesko-Czarni" i "No To Co” oraz autor tekstów piosenek. Informację o śmierci artysty potwierdził w czwartek PAP menedżer "No To Co" Aleksander Kawecki.
 • George Michael
  Brakuje już słów. W krótkim czasie odeszło tylu wybitnych, że trudno znaleźć wyrazy, które opisałyby kolejną wielką stratę. W Boże Narodzenie umiera artysta, który śpiewał „Last Christmas”. Ale podsumować jego twórczość tylko tym nagraniem byłoby ogromny nieporozumieniem.
 • Michał Szpak
  Możemy być pewni, że da z siebie wszystko. I że robi to po to, by spełniać swoje marzenia. Michał Szpak przed konkursem Eurowizji pokazuje nam siebie w najlepszej formie.
 • Brian Johnson może stracić słuch
  Dyrektor Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, prof. Henryk Skarżyński zaprosił wokalistę australijskiego zespołu AC/DC Briana Johnsona na konsultację i diagnostykę w swoim ośrodku – poinformowała PAP rzecznik prasowy Centrum, dr Renata Korneluk.
 • Igor Herbut
  W sieci pojawił się nowy klip zespołu LemON. W teledysku do utworu "Lwia część" możemy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały wideo z dzieciństwa m.in. wokalisty zespołu Igora Herbuta. Co ciekawe, Herbut jest także reżyserem wideoklipu. Zobacz zdjęcia!
 • Lionel Richie
  Lionel Richie zakochał się i przeżywa drugą młodość. Tym razem 65-latek stracił głowę dla kobiety niewiele starszej od jego córki... Zobacz zdjęcia!
 • Jacek Stachursky
  Stachursky pochwalił się przed obiektywami fotoreporterów nowym ciałem. Tak szczupłego jeszcze nie mieliśmy okazji go oglądać. Tabloidy spekulują, że prawdopodobnie wrócił do „diety piramidowej”. Zobacz zdjęcia!
 • Krzysztof Antkowiak
  Krzysztof Antkowiak przyznaje, że nigdy nie zależało mu na sławie ani statusie celebryty. Wokalista pojawił się na polskiej scenie muzycznej 26 lat temu, kiedy zdobył popularność hitem „Zakazany owoc”. Od tego czasu wiele osób zastanawiało się, dlaczego wokalista zniknął z show-biznesu. Antkowiak cały czas zajmował się muzyką, ale nie chciał być na pierwszych stronach gazet.
 • Iwo Orłowski
  Kolorowe magazyny donoszą o nowej znajomości Małgorzaty Potockiej i doszukują się kolejnego romansu. 60-letnia tancerka coraz rzadziej widywana jest w towarzystwie Jana Nowickiego, za to ostatnio spędziła egzotyczny urlop z Iwo Orłowskim... Zobacz zdjęcia!
 • AJ McLean
  AJ McLean, wokalista amerykańskiego zespołu Backstreet Boys zamknął na klucz swoją pokaźną kolekcję nakryć głowy. Powód? 35-letni artysta nie potrzebuje już kapeluszy i czapek, by ukryć postępującą łysinę. Kilka dni temu McLean poddał się przeszczepowi włosów.