• Pamiętacie głośny program "Woli i Tysio na pokładzie", w którym Dawid Woliński i Marcin Tyszka wspięli się na wyżyny złego smaku i kiepskiego humoru? Karolina Korwin-Piotrowska wciąż nie może zapomnieć o tej produkcji, a wyraz swojemu zniesmaczeniu dała na łamach magazynu "Party".
 • Michał Piróg od początku nie ukrywał swojego negatywnego zdania na temat programu "Woli i Tysio na pokładzie". Ostatnio tancerz wyznał, że gdyby jemu zdarzyło się wystąpić w takiej produkcji, z pewnością by się tego wstydził.
 • To byłaby prawdziwa sensacja. Po tym, jak wybrano nową jurorkę, zaangażowano takie gwiazdy, jak Anja Rubik i Joanna Krupa oraz przeprowadzono kilka pierwszych castingów, pojawiła się informacja, że TVN jednak nie pokaże jesienią kolejnej edycji "Top model". Jak informuje Fakt, winę za taką decyzję ponoszą Dawid Woliński i Marcin Tyszka, którzy nadszarpnęli swój wizerunek ekspertów programem "Woli i Tysio na pokładzie".
 • Wydawać by się mogło, że po tak miażdżącej krytyce, z jaką ze wszystkich niemal stron spotkał się program "Woli i Tysio na pokładzie", stacja TVN definitywnie zrezygnuje z kręcenia kolejnego sezonu. Tymczasem okazuje się, że ostateczne decyzje w sprawie kontynuacji programu nie zostały jeszcze podjęte. Czy to oznacza, że Wol i Tysio mogą powrócić jesienią?
 • Stacja TVN w minionym tygodniu zakończyła emisję pierwszego sezonu programu "Woli i Tysio na pokładzie". W błędzie jest jednak ten, kto sądzi, że produkcja na dobre zniknęła z anteny.
 • Program "Woli i Tysio na pokładzie" miał być czarnym koniem w wiosennej ramówce TVN. Niestety produkcja nie przypadła do gustu publiczności i sprawiła, że stacja pogorszyła swoje wyniki oglądalności. W miniony poniedziałek wyemitowano ostatni odcinek kontrowersyjnego show.
 • "Woli i Tysio na pokładzie"
  Znają się na modzie, show biznesie i rozrywce, a jak poradzą sobie w starciu z prawdziwą sztuką? W dzisiejszym odcinku "Woli i Tysio na pokładzie" Dawid Woliński i Marcin Tyszka spróbują swoich sił w teatrze. Czy nowe miejsce nieco ich ukulturalni, czy też oni zamienią sztukę w rozrywkę? O tym przekonamy się wieczorem na antenie TVN.
 • "Woli i Tysio na pokładzie"
  Bywalcy bankietów i kolacji na światowym poziomie, przygotowanych wg zasad savoir vivre, zmierzą się z problemami zorganizowania … typowo góralskiej zabawy. W dzisiejszym odcinku programu "Woli i Tysio na pokładzie" Dawid Woliński i Marcin Tyszka zobaczą jak to jest być góralem.
 • "Woli i Tysio na pokładzie"
  Telewizja bawi, uczy i informuje. Niestety, czasami także ogłupia, budzi niesmak i poczucie zażenowania. Większość stacji telewizyjnych ma na swoim koncie produkcje, za które powinny się wstydzić. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej żenujących polskich programów telewizyjnych.
 • Program "Woli i Tysio na pokładzie" zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN, zrobił wokół siebie ogromne zamieszanie i niebawem zniknie na dobre. Stacja TVN nie zamierza produkować kolejnego sezonu kontrowersyjnego show.