Poseł PiS, który nazwał Wałęsę "bydlakiem" i wyzwał "na solo", teraz przeprasza. "To było głupie"
02 lipca 2016O tym wpisie posła PiS na Twitterze było głośno. Dominik Tarczyński w reakcji na wystąpienie Lecha Wałęsy nazwał go "bydlakiem" i wyzwał "na solo".