• Michał Karnowski
    Niezgoda kierownictwa TVP Info na zaproszenie do programu "Bliżej" Jacka Karnowskiego to cenzura, która zasługuje na wyjątkowe i zgodne potępienie ze strony całego środowiska dziennikarskiego - pisze w komentarzu Michał Karnowski, członek zarządu spółki Fratria, wydającej m.in. portale wsumie.pl, wpolityce.pl i tygodnik "W Sieci".
  • Andrzej Turski
    Telewizja Polska S.A. złożyła pozew przeciwko redaktorom naczelnym portali wSumie.pl i wPolityce.pl, które opublikowały informację, jakoby Andrzej Turski 30 listopada prowadził "Panoramę" pod wpływem alkoholu. Rzecznik prasowy TVP w rozmowie z dziennik.pl wyznał, iż jest oburzony postawą dziennikarzy oraz wydawców, którzy dotychczas nie przeprosili za "zszarganie imienia Andrzeja Turskiego i Telewizji Polskiej".
  • Andrzej Turski
    Rzecznik prasowy TVP ostro skomentował doniesienia portalu związanego z brami Karnowskimi, który zasugerował, iż Andrzej Turski stracił pracę w "Panoramie", gdyż wystąpił przed kamerą pod wpływem alkoholu. W obronie dziennikarza staje także jego redakcyjna koleżanka, Hanna Lis .