• Wszyscy kochają Romana
  O serialu "Wszyscy kochają Romana" w ostatnim czasie mówi się jako o największej porażce TVN-u w mijającym roku. Stacja postanowiła jednak dać produkcji drugą szansę. Od 3 stycznia znów będziemy mogli oglądać sitcom, który początkowo nie przypadł telewidzom do gustu.
 • Kadr z serialu "Wszyscy kochają Romana"
  Kompletna klapa nowego serialu TVN. "Wszyscy kochają Romana" - sitcom na amerykańskiej licencji - znika z ekranów po zaledwie czterech odcinkach. Jak podają wirtualnemedia.pl, władze telewizji nie są zadowolone z wyników oglądalności.
 • "Wszyscy kochają Romana" – zabawna opowieść o perypetiach pozornie nudnej rodziny
  Jak co roku w jesiennym programie, obok dobrze znanych tytułów, wśród których nie zabraknie niezatapialnego "M jak miłość" czy bijących rekordy popularności "Przepisu na życie" i "Szpilek na Giewoncie", pojawią się całkiem nowe – równie ciekawe.
 • "Rezydencja" już kilka miesięcy temu została okrzyknięta polską "Dynastią"
  Po dwóch miesiącach wakacyjnej przysłowiowej "posuchy" do telewizji znów wracają seriale. Jak co roku o tej porze stacje telewizyjne walczą, by przyciągnąć przed ekran jak najwięcej widzów. I tak, poza sprawdzonymi, dobrze znanymi tytułami, pojawią się nowe, ciekawe i atrakcyjne propozycje. Czego możemy się spodziewać?