Wolontariusze rozpoczęli kwestę na cmentarzach
30 października 2010 Wolontariusze rozpoczęli w sobotę kwestę na największym w Krakowie Cmentarzu Rakowickim; zbierają fundusze na odnowę zabytkowych nagrobków. W niedzielę i w dzień Wszystkich Świętych zbiórka będzie trwać także na cmentarzach: Podgórskim i Bronowickim.