• "Sposób na blondynkę"
  "Wszystkie odloty Cheyenne'a", "Orbitowanie bez cukru", "Wirujący seks"... lista jest długa. Przypominamy najbardziej koszmarne przykłady kreatywności rodzimych tłumaczy i dystrybutorów.
 • "Wszystkie odloty Cheyenne'a" już na DVD
  Czasy Cheyenne'a minęły, lecz on sam dalej trwa. Zakonserwowany w skorupie scenicznego make-upu, dzielnie dźwigający na głowie natapirowany kołtun, obserwuje świat oczami zdziwionego dziecka.
 • Sean Penn jako Cheyenne
  Czasy Cheyenne'a minęły, lecz on sam dalej trwa. Zakonserwowany w skorupie scenicznego make-upu, dzielnie dźwigający na głowie natapirowany kołtun, obserwuje świat oczami zdziwionego dziecka. "Wszystkie odloty Cheyenne'a" – nastrojowy, ale też pełen absurdalnego humoru film Paolo Sorrentino z mistrzowską rolą Seana Penna i świetną muzyką Davida Byrne'a trafił na płyty DVD.
 • Eve Hewson: Sean Penn otoczył mnie wielką opieką
  "Mam przyziemny stosunek do świata, do aktorstwa" – mówi Eve Hewson, córka lidera U2 Bono, która zagrała u boku Seana Penna we "Wszystkich odlotach Cheyenne'a".
 • "Wszystkie odloty Cheyenne'a" były odkryciem ubiegłorocznego Cannes
  "Nie próbuję odnaleźć siebie, przecież jestem w Nowym Meksyku, a nie w Indiach" – mówi żonie podczas rozmowy telefonicznej Cheyenne, emerytowany rockman, główny bohater filmu w reżyserii Paola Sorrentino. Słowa to znamienne, bowiem w nich zawiera się w pewnym sensie cała jego postawa; wobec siebie, wobec świata.
 • Bono z żoną Alison Hewson i córkami – Eve i Jordan
  Nie chciały być gwiazdami rock'n'rolla, jak ich sławni ojcowie. Córki Bono i Phila Collinsa wybrały kino. I choć są jeszcze bardzo młode, to ich kariery nabrały ostatnio zawrotnego tempa. 20-letnią Eve Hewson od 16 marca będziemy oglądać u boku Seana Penna w zbierającym znakomite recenzje filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Tego samego dnia do polskich kin wchodzi efektowna "Królewna Śnieżka" z Lily Collins (rocznik 1989), dzieckiem wokalisty i byłego perkusisty Genesis. U nas piękna Lily i Eve już dziś...
 • Sean Penn niczym Robert Smith z The Cure
  "Wszystkie odloty Cheyenne'a" z Seanem Pennem w roli głównej to historia znudzonego bezczynnością muzyka rockowego, który najlepsze lata ma już za sobą. Z apatii wyrywa go zabójcza myśl – mężczyzna postanawia odnaleźć ukrywającego się w USA nazistę z obozu koncentracyjnego, w którym kiedyś przebywał jego ojciec. Poza Pennem w filmie zagrali także Frances McDormand, Judd Hirsch i Heinz Lieven. Za reżyserię odpowiada Paolo Sorrentino. Polska premiera obrazu planowana jest na 3 lutego 2012 roku.