Wygrane polskich debli w 1. rundzie turnieju WTA w Chicago
29 września 2021Magda Linette i Alicja Rosolska oraz Magdalena Fręch i Katarzyna Kawa wygrały mecze pierwszej rundy debla drugiego w tym roku tenisowego turnieju WTA w Chicago. Wcześniej Linette awansowała także do drugiej rundy singla.