WTA doceniła Igę Świątek i jej trenera
08 grudnia 2020Triumfatorka turnieju French Open Iga Świątek została wybrana w plebiscycie WTA tenisistką, która zrobiła największy postęp w 2020 roku. Najlepszą zawodniczką minionego sezonu została zwyciężczyni Australian Open - Amerykanka Sofię Kenin. Piotr Sierzputowski został wybrany trenerem 2020 roku w kobiecym tenisie.