Turniej WTA w Osace: Porażki Polek w grze podwójnej
18 września 2019Alicja Rosolska w parze z Ukrainką Dajaną Jastremską i Katarzyna Kawa w duecie z Amerykanką Francesca Di Lorenzo odpadły w pierwszej rundzie (1/8 finału) tenisowego turnieju WTA w Osace.