Iga Świątek popełniała błąd za błędem. Polka odpadła w pierwszej rundzie Wimbledonu
01 lipca 2019Iga Świątek przegrała ze szwajcarską tenisistką Viktoriją Golubic 2:6, 6:7 (3-7) w pierwszej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu. O porażce Polki zadecydowała przede wszystkim olbrzymia liczba niewymuszonych błędów.