Radwańska awansowała do 3. rundy turnieju WTA w Miami. To jej pierwsze zwycięstwo od lutego
22 marca 2018Rozstawiona z "30" Agnieszka Radwańska pokonała belgijską tenisistkę Alison van Uytvanck 6:3, 7:6 (7-4) w 2. rundzie turnieju WTA rangi Premier Mandatory w Miami. Polka czeka na wyłonienie kolejnej rywalki, a może nią być liderka światowego rankingu Rumunka Simona Halep.