WTA w Sydney: Radwańska pierwszy raz od kilku miesięcy wygrała z tenisistką z czołowej "10" światowego rankingu
09 stycznia 2018Agnieszka Radwańska wygrała z broniącą tytułu Brytyjką Johanną Kontą (nr 4.) 6:3, 7:5 w pierwszej rundzie tenisowego turnieju WTA w Sydney. Kolejną rywalką Polki będzie Amerykanka Catherine Bellis.