Mąż o Radwańskiej: Ze stopą mojej żony jest w porządku, jest masowana. Proszę się nie martwić
13 września 2017Agnieszka Radwańska leci do Tokio, gdzie rozpocznie azjatycką część sezonu, choć niedawno pojawiały się głosy, że może skończyć wcześniej tegoroczne starty. "Ze stopą na razie jest w porządku" - powiedział drugi trener, a prywatnie mąż tenisistki Dawid Celt.