Halep i Dimitrow najlepsi w Madrycie. Otrzymają po 200 tysięcy dolarów
05 maja 2017 Rumunka Simona Halep i Bułgar Grigor Dimitrow wygrali jednodniowy turniej tenisowy Tie-Break Tens w hali La Caja Magica w Madrycie. Zwycięzcy otrzymają po 200 tysięcy dolarów. Agnieszka Radwańska przegrała w półfinale z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową.