• Emotikonowa klawiatura komputera
  Co drugi użytkownik programu blokującego w sieci reklamy korzysta z niego, bo uważa serwowane mu reklamówki za nachalne i nieadekwatne do tego, co przegląda w sieci – pisze "Rzeczpospolita".
 • Bronisław Komorowski
  Nie działa strona internetowa polskiego prezydenta, przez pewien czas nieaktywna była także strona Giełdy Papierów Wartościowych. Stały się prawdopodobnie celem hakerów związanych z prorosyjskimi separatystami na Ukrainie.
 • Klawiatura
  Responsywne wersje serwisu WWW, aplikacje na każde dostępne urządzenie, ładny i przystępny design, przyjazna architektura informacji – to wszystko jest już standardem. Aby zyskać przewagę nad konkurencję, trzeba pójść o krok dalej i poszukać innych rozwiązań, które pozwolą Ci się wyróżnić. Oto kilka inspiracji, zaczerpniętych w trakcie The Human Experience Conference, które mogą okazać się przydatne w Twojej pracy.
 • Prawie 1200 ataków na serwery administracji
  W ubiegłym roku średnio trzy razy dziennie atakowano infrastrukturę informatyczną polskiej administracji. Ogółem odnotowano 1168 incydentów. Dzieje się tak, gdyż publiczne strony nie są wystarczająco chronione.
 • Mężczyzna i komputer - zdjęcie ilustracyjne
  Europejscy naukowcy chcą odtworzyć pierwszą w historii stronę internetową. Mają na to duże szanse, bo - jak twierdzą - wiedzą jak to zrobić.
 • Mężczyzna i komputer - zdjęcie ilustracyjne
  Europejscy naukowcy chcą odtworzyć pierwszą w historii stronę internetową. Mają na to duże szanse, bo - jak twierdzą - wiedzą jak to zrobić.
 • Od zera do 400 tys. zł – tyle wydały ministerstwa na swoje strony internetowe – wynika z danych zebranych przez DGP. Różnice są duże. Co nie znaczy, że droższe strony są lepsze od tańszych.
 • Urzędowe strony zapraszają hakerów
  Administratorzy stron internetowych polskich instytucji publicznych aż się proszą, by je zaatakowano – twierdzą eksperci. W ciągu ostatniego roku na 78 takich stronach wykryto 1500 luk, co trzecia była bardzo poważna.