• Bikini
  Żeby założyć tego typu bikini, trzeba najpierw postarać się o perfekcyjną figurę... Najlepsze modelki świata prezentowały stroje kąpielowe z kolekcji Beach Bunny Swim podczas pokazu w Miami. Prawdziwa uczta dla męskich oczu!
 • Velvet d'Amour
  Żadna z nowojorskich agencji modelek nie chciała jej przyjąć, a to z powodu zbyt dużej masy ciała. 21-letnia wówczas Velvet D'Amour ważyła 53 kg. 17 lat później dziewczyna zaczęła podbijać światowe wybiegi ważąc dwa razy więcej... Zobacz galerię!
 • Moda męska z wybiegów
  Przeglądając zdjęcia z wybiegów, nietrudno dojść do wniosku, że krytykowane przez Filipa Chajzera szafiarki, nie są jedynymi osobami w biznesie zasługującymi na reportaż... Oto dokąd zaprowadziła projektantów wyobraźnia (lub nienawiść do mężczyzn). Zobacz galerię!
 • Wpadki modelek
  Mimo że praca modelek nie należy do najtrudniejszych profesji świata, na ślicznotki czeka szereg zagrożeń... Nie sposób uniknąć przykrych doświadczeń mając na sobie kilkukilogramową konstrukcję i gigantyczne szpilki... Oto najbardziej efektowne upadki gwiazd wybiegów. Zobacz galerię!
 • Nicole Minetti
  Nicole Minetti ogłoszono najseksowniejszą sensacją Tygodnia Mody w Mediolanie. Kiedyś zapewniała opiekę dentystyczną premierowi Berlusconiemu oraz organizowała słynne „bunga bunga”, teraz debiutuje jako 26-letnia modelka, prezentując apetyczne bikini.
 • Melissa Satta
  Melissa Satta znana jest głównie z romansów z piłkarzami  i głośnego skandalu, jaki wywołała informacją, że kontuzja uda Kevina-Prince'a Boatenga była wynikiem ich zbyt częstego seksu. Na co dzień ta piękna 26-latka jest aktorką i modelką. Zobacz jak prezentuje się na wybiegu!
 • Tygrys
  Tygrys ciężko poranił 25-letniego mężczyznę, który w piątek dostał się na wybieg tych drapieżników, wyskakując z kolejki wożącej zwiedzających po ogrodzie zoologicznym w nowojorskiej dzielnicy Bronx.
 • Leryn Franco
  Olimpijskie zawodniczki to nie tylko genialne sportsmenki. Najlepszym tego przykładem jest Leryn Franco, paragwajska oszczepniczka, ale także modelka. To właśnie jeden z odważnych pokazów sprawił, że zrobiło się o niej bardzo głośno.
 • Karolina Szostak na Warsaw Fashion Street 2012
  O niej i jej kobiecych kształtach jest ostatnio bardzo głośno. Nic dziwnego, że nie zabrakło jej także na najważniejszym polskim modowym wydarzeniu weekendu. Karolina Szostak, prezenterka Polsat Sport, pojawiła się na Warsaw Fashion Street 2012 w podwójnej roli. Zobacz!
 • Anna Wintour z modelką
  Czy to będzie rewolucja w świecie mody? Magazyn „Vogue”, najważniejsze medium w modowym światku, wprowadził zakaz umieszczania wizerunków odstających od wyglądu „prawdziwych” kobiet. Z kart biblii mody znikną anorektyczki i dziewczęta poniżej 16 roku życia.