Gwiazdy w kampanii Komorowskiego. Przekonują do głosowania
26 września 2011 Prezydent Bronisław Komorowski zaapelował w poniedziałek do Polaków, by wzięli udział w wyborach parlamentarnych - w Belwederze zainaugurował kampanię profrekwencyjną "Akcja: Głosuj". Prezydent podkreślił, że niska frekwencja szkodzi polskiej demokracji.