"Idziemy na wybory". Zachęcają niepełnosprawnych do głosowania
15 września 2011 W Pałacu Prezydenckim zainaugurowano w czwartek kampanię "Idziemy na
wybory", której celem jest zachęcenie osób niepełnosprawnych do wzięcia
udziału w głosowaniu. Trzeba likwidować realne bariery, ale i bariery w
sercach i umysłach - mówił prezydent Bronisław Komorowski.