Posłanka PO składa protest: Mam dowody na fałszerstwa wyborcze
02 listopada 2015"Czuję się oszukana jako wyborca. Ktoś ukradł mi i moim wyborcom przysługujące nam prawo wyboru" - oburza się posłanka PO Ewa Kołodziej. Zaskarżyła w Sądzie Najwyższym wynik wyborów. Twierdzi, że ma dowody na fałszerstwa.