PO powinna brać przykład z PiS, kiedy było opozycją. OPINIA
26 października 2015Z partii rządzącej zmieniają się w opozycję. Zdaniem politologa doktora
Olgierda Annusewicza z Instytutu Nauk Politycznych UW Platforma
Obywatelska powinna brać teraz przykład z Prawa i Sprawiedliwości, kiedy
partia nie rządziła. Politolog uważa, że dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość
zbiera plony tego, że przez osiem lat było skonsolidowaną opozycją.