Grzegorz Osiecki o debacie Kopacz-Szydło: Esencja kampanii w godzinę
20 października 2015Wczorajsza debata udowodniła jedno, nie ma sensu organizować kolejnych
tego typu widowisk. W zasadzie okazała się skrótem całej kampanii
wyborczej i przekazu obu ugrupowań przydatnym dla osób, które właśnie
wróciły z zagranicy.