W SLD bez euforii. Napieralski rzuca oskarżenia
09 października 2011 W sztabie SLD nie było euforii. Partia weszła do Sejmu z najgorszym wynikiem. Pokonał ją zarówno PSL, jak i Ruch Palikota. "To będzie dobry, dynamiczny, merytoryczny i pracowity klub parlamentarny. Na ciężkie czasy" - zapewnił w czasie wieczoru wyborczego SLD Grzegorz Napieralski.