PO straszy obrońcami krzyża. "Oni pójdą na wybory. A Ty?"
03 października 2011 To jeden z najostrzejszych spotów tej kampanii. Zmontowano w nim głównie obrazki spod Pałacu Prezydenckiego, gdy po katastrofie smoleńskiej do akcji wkroczyli tzw. obrońcy krzyża. W filmiku Platformy Obywatelskiej widzimy sceny agresji, ostre przepychanki, a nawet piłkarskich kiboli. "Oni pójdą na wybory. A Ty?" - głosi napis końcowy. Zobacz wideo.