"Miałam ochotę już nigdy nie wychodzić z domu". Pierwsze wystąpienie Hillary Clinton po wyborczej porażce
17 listopada 2016"Muszę przyznać, że nie było mi łatwo przyjść tutaj... W ostatnich
dniach kilkakrotnie miałam ochotę zaszyć się w pokoju z książką i moimi
psami, już nigdy nie wychodzić z domu. Ale trzeba wziąć się w garść,
stanąć na nogi i znów zabrać się do pracy" - powiedziała Hillary Clinton
w swoim pierwszym wystąpieniu po porażce w wyborach prezydenckich.