Związkowcy po spotkaniu Zespołu Trójstronnego w resorcie zdrowia: Nie opuścimy budynku
19 września 2016Po poniedziałkowym spotkaniu Zespołu Trójstronnego ds. Ochrony Zdrowia kilku przedstawicieli NSZZ "Solidarność" zapowiedziało, że pozostaną w gmachu resortu zdrowia. Jak mówią, nie wyjdą bez możliwości poinformowania premier o problemach pracowników ochrony zdrowia.