• Grecja
    Porozumienie w Brukseli nie rozwiązało najważniejszego dla Greków problemu. Banki w całym kraju będą zamknięte przez kolejne dni, a ich otwarcie nastąpi najwcześniej we czwartek. Poinformowały o tym źródła rządowe. Kontrola kapitału i bankowe restrykcje z dnia na dzień coraz poważniej utrudniają życie zarówno zwykłym mieszkańcom, jak i przedsiębiorcom.
  • Bankomat
    Ważna informacja dla klientów największego polskiego banku. PKO BP poinformował, że w nocy z soboty na niedzielę przez 2,5 godziny nie będzie można płacić kartami ani wypłacać gotówki. Aż do niedzielnego popołudnia nie będzie zaś możliwe korzystanie z serwisu internetowego.
  • Darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju czy tylko z urządzeń wybranej sieci? Co oferuje Ci Twój bank? Sprawdź, od czego to zależy i czy możemy liczyć w tej kwestii na zmiany. Czy korzystanie z bankomatów podrożeje?
  • Na terenie Polski jest niemal 19 tysięcy bankomatów. Niestety, dla części z nas korzystanie z niektórych z nich jest płatne. Sprawdźmy zatem, klienci których banków zapłacą najmniej za wypłatę z "obcego" bankomatu. Pokażemy też, że można skorzystać z alternatywy dla bankomatu - usługi cash back.