• Kiosk Ruchu
  Siedem lat restrukturyzacji czołowego kolportera prasy przyniosło ponad 0,5 mld zł strat, wyprzedaż majątku i pustki w kasie. Firma wciąż funkcjonuje dzięki uprzejmości Alior Banku i niepłaceniu rachunków wydawcom. Są jednak i tacy, którzy na tym korzystają.
 • Jeep Compass Trailhawk
  Końcówka roku to czas wyprzedaży w salonach samochodowych. Producenci prześcigają się w promocjach na auta. Oto przegląd najświeższych ofert wybranych marek… 
 • Wyprzedaż
  Druga połowa czerwca to czas, kiedy praktycznie we wszystkich sklepach startują sezonowe wyprzedaże. U wielu z nas uaktywnia się wtedy „instynkt łowcy”. Czujemy, że koniecznie trzeba coś kupić – bo przecież żal nie skorzystać z tych wszystkich „minus 50%”, „jeszcze taniej” i „2+1 gratis”. Buszujemy więc między półkami, przymierzamy, wybieramy, wychodzimy obładowane torbami i cieszymy się, że przechytrzyłyśmy producentów, bo udało się nam upolować niepowtarzalne okazje. Ale czy na pewno? Do przecen warto podchodzić z głową, dlatego podsuwamy sześć tricków, które to ułatwią.
 • Przegląd szafy
  Dla miłośników shoppingu oraz mody rozpoczął się jednej z najbardziej wyczekiwanych momentów w ciągu roku – okres wyprzedaży! Witryny niemal wszystkich sklepów w galeriach handlowych informują nas o posezonowej obniżce cen. Jak nie zwariować i robić zakupy z głową podczas gorącego okresu wakacyjnych wyprzedaży? Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek od stylistów Galerii Mokotów.
 • Coraz popularniejsze stają się zagraniczne podróże, których głównym celem są zakupy. Zjawisko doczekało się już nawet swojej nazwy. Chociaż "turystyka wyprzedażowa" nie brzmi najlepiej, to bardzo dobry pomysł na wyjazd! Niezależnie od tego, czy poszukujecie niepowtarzalnych rzeczy, okazji cenowych, czy po prostu macie ochotę na spędzenie czasu w pięknym miejscu, miasta takie jak Londyn, Berlin czy Amsterdam z pewnością Was zachwycą!
 • Digel
  Styczeń i luty to świetny okres, żeby zaopatrzyć się w modne ubrania w atrakcyjnej cenie. Jeśli chcemy ubić dobry interes, warto na wyprzedażach szukać rzeczy najlepszej jakości i na czasie, tak żeby zakup był naprawdę okazyjny.
 • Złote zasady kupowania na wyprzedażach
  Wprawdzie jeszcze nawet zima nie bardzo się u nas rozgościła, ale firmy odzieżowe już myślą o kolejnym sezonie i pozbywają się aktualnych kolekcji - wyprzedaże ruszają! Dowiedz się, co zrobić, żeby nie paść ich ofiarą, tylko okazać się skutecznym łowcą promocji.
 • "Black Friday" w USA
  Szaleństwo zakupowe związane z ‘’Czarnym Piątkiem’’ rozpoczęło się w Stanach Zjednoczonych już w czwartek. Kilka największych sieci handlowych w USA w tym dniu otworzyło swoje sklepy już od godziny 18, kiedy tradycyjnie Amerykanie spożywają indyka i celebrują święto Dziękczynienia.
 • Opel astra z instalacją LPG
  Na polskim rynku najbardziej zyskują producenci samochodów mający dobrą ofertę dla Kowalskiego ze szczuplejszym portfelem. Wygląda na to, że Opel znalazł klucz do kieszeni polskich kierowców…
 • Szaleństwo wyprzedaży
  Styczeń to miesiąc wyprzedaży, podczas których można dużo taniej kupić zarówno pozostałości zimowych kolekcji, jak i wiosenno-letnich. Wiele trendów powróci jeszcze do łask w nadchodzącym sezonie, dlatego przecenione na wyprzedażach ubrania można potraktować jako dobrą inwestycję na kolejne miesiące.