Pijany sędzia spowodował kolizję. Sąd zadecydował w głośnej sprawie
09 lutego 2024Zapadł wyrok ws. pijanego sędzi z Suwałk. Waldemar M., jadąc pod wpływem alkoholu, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. O jego losie zadecydował Sąd Rejonowy w Ostródzie.