Kaja Godek nie musi przepraszać za "homoseksualnych zboczeńców"
12 stycznia 2021Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że aktywistka fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek nie musi przepraszać za wypowiedź, w której określiła osoby homoseksualne "zboczeńcami". Pozew o naruszenie dóbr osobistych przeciwko kobiecie złożyło 16 działaczy środowisk LGBT.