Rapacki: Mam nadzieję, że Bodnar pozwie TVP za nagonkę. To świetny rzecznik i porządny człowiek [#RigamontiRazy2]
27 czerwca 2019Mam nadzieję, że dr hab. Adam Bodnar złoży pozew przeciwko telewizji, która zrobiła nagonkę na niego i jego rodzinę - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti nadinspektor Adam Rapacki, podsekretarz stanu w MSWiA w rządzie Donalda Tuska.