• Wiceminister sprawiedliwości Michał Królikowski
    Jego poglądy, postawa, to, co czynił jako doradca Jarosława Gowina, są całkowicie sprzeczne z tym, co jest istotą myślenia w Platformie - tak Andrzej Halicki mówił w radiu TOK FM o Michale Królikowskim, wiceministrze sprawiedliwości i autorze wywiadu rzeki z abp. Henrykiem Hoserem. Szef resortu sprawiedliwości zareagował błyskawicznie.
  • Heretycka spowiedź Adama Darskiego, to tak naprawdę historia dotychczasowego życia i kariery muzyka, który przy okazji jest całkiem zwyczajnym człowiekiem o dużej dozie dystansu i sympatii do świata, któremu daleko do obrazu satanisty i antychrysta, jakim lubią pokazywać go media. Po lekturze wywiadu-rzeki, możemy stwierdzić, że nie taki ten Nergal straszny, jak go malują.
  • Swoje książki mają już Kasia Cichopek, Kinga Rusin i Krzysztof Ibisz, a niebawem do grona celebrytów-literatów dołączy także Jola Rutowicz. Monika Richardson postanowiła nie być gorsza od swoich kolegów z show biznesu i również będzie miała swoje wydawnictwo. Jednym z tematów poruszonych na łamach jej dzieła, będzie miłość i związki z mężczyznami. Czy również ten ze Zbigniewem Zamachowskim?
  • Adam "Nergal" Darski, lider zespołu Behemoth ujawni kilka sekretów na temat swojego życia prywatnego oraz poglądów na takie kwestie, jak religia, Kościół, społeczeństwo czy rodzina. 17 października na rynku ukaże się wywiad-rzeka z kontrowersyjnym muzykiem. Książka będzie nosiła tytuł "Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum".