• Problemy ze wzwodem
  Prof. Piotr Chłosta, prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego, wyjaśnił powody zaburzeń erekcji wśród mężczyzn. Dlaczego liczba chorych wzrasta? - Niezdrowy tryb życia, palenie papierosów i choroby o podłożu organicznym - zaznaczył Chłosta.
 • Mężczyzna
  Priapizm to wzwód bez występowania bodźców seksualnych. Czym jest wywoływany?
 • Kobieta zaglądająca mężczyźnie do spodni
  Stres, choroba wieńcowa, nowotwory, niezdrowy tryb życia – to tylko niektóre czynniki, które odpowiadają za problemy z erekcją. Jednak przyczyną zaburzeń potencji mogą być także choroby zębów i przyzębia, o czym, jak pokazują badania przeprowadzone na potrzeby kampanii „Lekcja Stomatologii”, nie wie aż 80% pacjentów.
 • Seks
  Magazyn „Plos One” dzieli się dobrą nowiną i zachęca do tego, aby w każdym domu znalazł się ekspres do kawy… Według czasopisma mężczyźni, którzy regularnie spożywają odpowiednią ilość kofeiny, są mniej narażeni na problemy związane z erekcją…
 • Viagra
  Uczeni nie mają dobrych informacji dla mężczyzn, którzy przyjmują viagrę. Zaobserwowali u nich podwyższone zagrożenie rozwojem raka skóry.
 • Problemy z erekcją?
  Męska pewność siebie i świadomość swoich możliwości seksualnych różni się w poszczególnych regionach Europy. Do takich wniosków doszli naukowcy badający „jakość” erekcji w 12 krajach Starego Kontynentu.
 • Problemy z erekcją nasilają się wraz z wiekiem
  Statystyki są bezlitosne. W Polsce problemy z erekcją ma dwa i pół miliona mężczyzn. Takie zaburzenia dotyczą około 10 procent męskiej populacji! Dolegliwości nasilają się wraz z wiekiem i nawet 40-procent czterdziestolatków ma kłopoty w łóżku. Jak się ratować?
 • Problem z erekcją? Sprawdź poziom cukru we krwi
  Zamiast udręczać się, że znowu nie spisałeś się w łóżku, ciesz się, bo właśnie dostałeś sygnał ostrzegawczy. Zaburzenia erekcji mogą być objawem śmiertelnej choroby, którą należy jak najszybciej leczyć.
 • Problemy ze zdrowiem seksualnym
  31 procent mężczyzn w wieku 15-59 lat zmaga się z problemami ze zdrowiem seksualnym. Dla portalu interia.pl prof. Zbigniew Izdebski komentuje najnowsze badania seksualności Polaków TNS OBOP.
 • Mówi się, że faceci nie myślą mózgiem, a penisem... Jest w tym trochę prawdy
  Każdy wie do czego służy, ale nie każdy zna jego wszystkie tajemnice. Penis ewoluował przez miliony lat. Co prawda pod względem stopnia skomplikowania budowy nie jest na pewno 8 cudem świata (na „głowę” bije go chociażby członek zwykłej pchły europejskiej, wyposażony w sprężynki, dźwignie, haczyki i ostrza) mimo to nadal intryguje. Oto kilka ciekawostek!