• Xiaomi Mi 8 i Mi 8 Pro
  Seria modeli Mi od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem – zasłużenie zresztą. Potoczna nazwa „zabójcy flagowców” nie wzięła się znikąd – rewelacyjny stosunek ceny do jakości zawsze robił wrażenie i dzięki niemu można było przymknąć oko na słabsze strony tych telefonów, np. aparaty. W dwóch wariantach najnowszego Mi 8 fotografia stoi już na flagowym poziomie. Jednak ten model po raz pierwszy chyba nie spotkał się z bezkrytycznie entuzjastycznym przyjęciem. I po kilku tygodniach spędzonych z dwiema jego wersjami już wiem dlaczego.
 • Xiaomi Mi 8 Pro
  Od dziś (piątek 16-go) można kupić w Polsce Xiaomi Mi 8 Pro – smartfon z czytnikiem linii papilarnych w ekranie i przeźroczystymi pleckami. Cena – 2599 zł, czyli 300 złotych więcej od wersji bez dopisku Pro. W rozmowie z dziennik.pl szef Xiaomi na Europę centralną i wschodnią Tony Chen zdradza, że w przyszłym roku zobaczymy urządzenia ze średniej półki z modułem NFC umożliwiającym płatności zbliżeniowe.
 • Motorola One i Xiaomi Mi A2 Lite
  Motorola One to pierwszy owoc romansu tego producenta z Googlem, Xiaomi ma już na tym polu pewne doświadczenie. Choć oba telefony mają identyczne oprogramowanie, to jednak różnią się w kilku dziedzinach, wybór konkretnego modelu zależeć więc będzie od naszych indywidualnych potrzeb. 
 • Xiaomi Redmi Note 5
  Seria Redmi Note jest dla mnie kwintesencją marki Xiaomi. Sprawne działanie, porządne wykonanie, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. I nie inaczej jest z jej najnowszym przedstawicielem.
 • Xiaomi Redmi Note 5
  Seria Redmi Note jest dla mnie kwintesencją marki Xiaomi. Sprawne działanie, porządne wykonanie, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. I nie inaczej jest z jej najnowszym przedstawicielem.
 • Xiaomi Mi Mix 2s
  Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2 SE, Mi Mix 2s. Xiaomi cyferka po cyferce i literka po literce szlifuje swój flagowy model, tak by mógł bez wstydu stanąć w szranki z najlepszymi telefonami innych producentów.
 • Xiaomi Mi Mix 2 SE
  Smartfony Xiaomi stały się w Polsce symbolem świetnego stosunku ceny do jakości. I słusznie, bo są tanie i dobre. Zasadnym wydaje się więc pytanie, czy zajdzie się ktoś, kto wyda na urządzenie tego producenta 3 tys. zł?
 • Xiaomi Mi Mix 2
  Jedna połowa to rewelacyjny flagowiec, druga – solidny telefon klasy średniej. Co w sumie daje bardzo ciekawe urządzenie, którym warto się zainteresować.
 • Hulajnoga Xiaomi
  Do tej pory jedynymi produktami Xiaomi, które mogliśmy oficjalnie kupić w sklepach, były telefony. Ale od grudnia to się zmienia.
 • Xiaomi Mi A1
  Dobra specyfikacja, bardzo dobre wykonanie, proste oprogramowanie. Mi A1 jest dla Xiaomi smartfonem wyjątkowym i... zaskakująco dojrzałym.