• Sony Xperia 1
  Ten model miał być dla Sony nowym otwarciem, powrotem do smartfonowej ekstraklasy. Japończykom wyszedł świetny, oryginalny i nietuzinkowy telefon, którym fani marki powinni być oczarowani. Pytanie, co z resztą klientów…
 • Xperia Z3+
  Sony nie może zostać w tyle za LG czy Samsungiem. Dlatego japoński koncern przedstawia nową odsłonę flagowego modelu. Oto Z3+, czyli najlepszy smartfon do fotografowania jedzenia.
 • Sony Xperia T
  "Nazywam się Bond. James Bond. Piję martini. Martini z wódką. Jeżdżę astonem. Astonem martinem. Dzwonię z telefonu Xperia. Sony Xperia" - to nie żart, flagowy smartfon Sony rzeczywiście pojawia się w filmie „Skyfall”, najnowszej części przygód agenta 007. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście jest godzien miana telefonu Jamesa Bonda.
 • Xperia T, nowy smartfon Sony
  Smartfon Sony, który wystąpi w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, trafi wkrótce do Polski. Komórka ma ekran o przekątnej 4,6-cala, pracuje pod kontrolą najnowszego Androida. Design nawiązuje do Xperii Arc.
 • Sony kontratakuje. Oto najnowszy smartfon
  Sony pokazuje w Las Vegas, czym w tym roku chce zdobyć serca użytkowników. Flagowym modelem ma być Xperia Arc, czyli cieniutki smartfon z dużym ekranem, oparty na Androidzie.