• "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" już na DVD
  Andrew Dominik grzebie w czarnym kryminale z dyskusyjnym skutkiem.
 • Ben Affleck w towarzystwie George'a Clooney'a, ale zapatrzony w Brada Pitta
  Ben Affleck chciałby być Bradem Pittem. Dlaczego? Bo zazdrości koledze wyglądu.
 • Brad Pitt wcieli się w postać Poncjusza Piłata
  Brad Pitt jest faworytem do głównej roli w filmie "Pontius Pilate".
 • Brad Pitt w filmie "Zabić, jak to łatwo powiedzieć"
  Chłopcy z ferajny, płatny zabójca, który po nich sprząta i absurdalne poczucie humoru, a przede wszystkim Brad Pitt jako killer w czasach kryzysu. Ale wchodzący na ekrany polskich kin nowy film Andrew Dominika jest czymś więcej niż kinem sensacyjnym. "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" to także czysta polityka i opowieść o krachu w Ameryce z 2008 roku...
 • "Saga Zmierzch: Przed świtem. Częsć 2"
  Film "Saga Zmierzch: Przed świtem. Częsć 2" już trzeci tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office. Zamykająca serię ekranizacji powieści Stephenie Meyer produkcja z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem w rolach głównych zarobiła kolejne 17 milionów dolarów
 • Brad Pitt zabija z łatwością
  Jackie Cogan (Brad Pitt) jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na nią zasłużyli, a także tym, którzy po prostu nie mają szczęścia. Polska premiera zaplanowana jest na 7 grudnia.
 • Brad Bitt w filmie "Zabić, jak to łatwo powiedzieć"
  Thriller Andrew Dominika "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" miał swoją premierę na festiwalu w Cannes. Żadnej Palmy nie zdobył, ale zebrał dobre recenzje. Historia cynicznego twardziela, który na zlecenie mafii prowadzi śledztwo w sprawie napadu podczas pokerowej rozgrywki w Bostonie, na ekrany kin w Polsce wejdzie 7 grudnia. Oto pierwsze kadry z głośnej produkcji.
 • Brad Pitt zatańczy w Bollywood?
  Brad Pitt jest zafascynowany indyjskim kinem. Do tego stopnia, że chętnie wystąpiłby w bollywoodzkim filmie.
 • Brad Pitt wyprodukuje i zagra w "IBM and the Holocaust"
  Brad Pitt zajmie się produkcją filmu "IBM and the Holocaust" i najprawdopodobniej wystąpi w jednej z ról.
 • Brad Pitt zabija z łatwością
  Thriller "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" – z Bradem Pittem w roli głównej – powstał w oparciu o powieść "Cogan's Trade" George'a V. Higginsa. Opowiada o karierze w świecie mafii i brudnych rozgrywek. Główny bohater, egzekutor Jackie Cogan, tropi trzech mężczyzn, którzy dokonali napadu podczas chronionej przez mafię gry w pokera. U boku Brada Pitta występują m.in. Ray Liotta, James Gandolfini, Richard Jenkins, Sam Shepard i Scoot McNairy. 21 września film zagości w polskich kinach.