• Mężczyzna
  Modne ubranie to nie wszystko, zdaniem Krzysztofa Gojdźa stylowy mężczyzna powinien dbać przede wszystkim o sylwetkę i stan skóry. Lekarz uważa, że polscy mężczyźni coraz chętniej troszczą się o swój wygląd, ćwicząc na siłowni czy korzystając z zabiegów medycyny estetycznej. Dotyczy to także panów po 40. roku życia, którzy chcą dorównać młodszym pokoleniom.
 • Mężczyzna
  Z badań TNS OBOP z 2011 roku wynika, że znacząca część Polaków interesuje się metodami, które pozwoliłyby im zachować młody i zdrowy wygląd. Ciągle boimy się jednak efektu maski, blizn czy bólu, który może towarzyszyć zabiegom. Jak te obawy mają się do rzeczywistości?
 • Dojrzałe kobiety chętniej poddają się zabiegom estetycznym
  Aktorka Jane Fonda zdradziła, że sekret jej świetnej formy tkwi w zdrowym stylu życia i chirurgu plastycznym. Kult młodości to nie tylko Hollywoodzka przypadłość. Coraz więcej kobiet po 65. roku życia poddaje się zabiegom estetycznym, wskazują naukowcy.
 • Carey Mulligan
  Botoks dla 20-latek. Czy do ich absurdów doprowadzi nas kult młodości? Presja dotycząca wyglądu dotyka coraz młodsze kobiety. Ostatnio spotkała gwiazdę, która ma... 25 lat.