• Poszukiwania Ewy Tylman
  Na zapisie z sonaru, który badał dno Warty, Grupa Płetwonurków RP dopatrzyła się ludzkiego ciała. Jak na razie nie potwierdzono, że to Ewa Tylman.
 • POSZUKIWANIA EWY TYLMAN. NOCNA WIZJA LOKALNA
  Zepchnął Ewę ze skarpy przy moście, nieprzytomną zaciągnął do wody i wrzucił w nurt rzeki - tak według jednej z pierwszych wersji, jakie przedstawił Adam Z., miały wyglądać okoliczności zaginięcia Ewy Tylman. Potem mężczyzna odwołał to, co powiedział. Dlatego policja i prokuratura w nocy z czwartku na piątek postanowiły przeprowadzić eksperyment procesowy. Zamknięto most świętego Rocha w centrum Poznania...
 • Policja
  W Siedlcach trwają poszukiwania 31-letniej Joanny Patrycji Kałabun. Kobieta wyszła w sobotę po południu do galerii handlowej na zakupy i ślad po niej zaginął. Mimo, że od domu zaginionej do galerii jest zaledwie kilkaset metrów, z zapisów monitoringu wynika, że najprawdopodobniej tam nie dotarła.
 • Zaginiona Monika Karlikowska
  Wyszła z domu jak co rano, jechała do szkoły do Warszawy. Wtedy właśnie urwał się kontakt z 16-latką. Policja publikuje zdjęcie i rysopis zaginionej, pilnie prosząc o pomoc. Gdzie jest Monika Karlikowska?
 • Smutna nastolatka
  Odnalazła się zaginiona Daria Przybocka z Ostrowska w woj. małopolskim. Daria przebywa w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu, tam mają dotrzeć jej rodzice - podaje TVP Info.
 • Laboratorium naukowe
  Policjanci odnaleźli po dwóch latach zwłoki starszej kobiety. Eksperci, by stworzyć jej portret pamięciowy musieli sięgnąć po najnowocześniejsze środki. Odtworzyli wygląd na podstawie informacji zawartych w kodzie DNA.
 • "Zaginiona" – Amanda Seyfried bez formy
  Rok temu Jill została porwana przez seryjnego zabójcę kobiet. Udało jej się uciec, ale wciąż żyje w przeświadczeniu, że psychopata po nią wróci.
 • Zaginiona
  30 marca na ekrany polskich kin wszedł thriller "Zaginiona" z Amandą Seyfried w roli głównej. Jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia zagrała w nim młodą kelnerkę, której siostra ginie bez śladu... Nie mogąc liczyć na pomoc ze strony stróżów prawa, zaczyna szukać jej sama. "Zaginiona" nie zbiera najlepszych recenzji. Czy słusznie – zawsze można przekonać się na własne oczy...
 • Amanda Seyfried szuka "Zaginionej"
  Amanda Seyfried na tropie siostry, która zniknęła bez śladu. Jill jest przekonana, że porwał ją psychopata, którego ofiarą sama padła dwa lata wcześniej. Policja nie podziela jej obaw, więc postanawia na własną rękę zdemaskować szaleńca, który sprytnie zaciera za sobą ślady... "Zaginiona" to pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii.
 • Znależli ciało zaginionej Eweliny. Matka rozpoznała jej rzeczy
  Zwłoki, jakie policja znalazła w lesie w Dąbrowie Biskupiej to najprawdopodobniej ciało zaginionej 14-latki ze Służewa. Matka nastolatki potwierdziła, że  kurtka i plecak z zeszytami, jakie znaleziono przy zwłokach, to rzeczy jej córki.