• Ewa Minge
  Po ostatnim wyznaniu Krystyny Jandy, kolejna gwiazda postanowiła opowiedzieć o dramacie z przeszłości. Ewa Minge również była w ciąży, która zagrażała jej życiu. Lekarze, bez jej wiedzy podjęli decyzję o aborcji.
 • Ryszard Petru
  Jeśli obywatelski projekt wprowadzający całkowity zakaz aborcji trafi pod obrady Sejmu, wówczas klub Nowoczesnej złoży wniosek o odrzucenie go w pierwszym czytaniu - zapowiedział w środę szef Nowoczesnej Ryszard Petru. Pytał pozostałych szefów partii, czy będą popierać ten wniosek.
 • Sędzia
  Gnieźnieńska prokuratura postawiła zarzut narażenia na utratę życia lub zdrowia opiekunce ze świetlicy szkolnej w Trzemesznie. We wrześniu ubiegłego roku sześcioletnia dziewczynka wyszła niepostrzeżenie ze świetlicy i poszła ruchliwą drogą do oddalonego o 8 kilometrów domu. Alarm wszczęła matka dziecka, która przyjechała po nie do szkoły.
 • Wyschnięte kłosy
  Afrykańskie upały będą w Polsce jeszcze przez tydzień. Na południu kraju termometry mogą pokazać nawet 36 stopni Celsjusza.  To jednak nie koniec złych wiadomości - w zachodniej części Polski mają pojawić się burze i opady gradu.
 • Policjanci wyprowadzają dwóch mężczyzn podejrzanych o podłożenie ładunku pirotechnicznego na stadionie chorzowskiego Ruchu
  Chorzowska policja wystąpiła z wnioskiem do Wojewody Śląskiego o zamknięcie stadionu Ruchu Chorzów do końca rundy jesiennej piłkarskiej ekstraklasy.
 • Za pomocą przystawek do telefonów komórkowych będzie można zbadać sobie m.in. ciśnienie
  Firmy telekomunikacyjne zaczynają oferować specjalne usługi zdrowotne dla seniorów powyżej 60. roku życia.