• Zajęczy pasztet w grzybowym mundurku
  Chcesz zaskoczyć swoich bliskich ekstrawagancką potrawą? Skuś się na zajęczy pasztet z grzybami. Nie dość, że doskonale smakuje, to jeszcze pięknie będzie się prezentował na wielkanocnym stole. A że jest bardzo prosty w przygotowaniu, może go zrobić nawet mało wykwalifikowana pani domu.
 • Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając
  Poprzedni partner Edyty Zając był aktorem. Obecny jest piłkarzem. Młoda polska modelka długo nie była samotna po rozstaniu z Jakubem Wesołowskim. Pocieszenie znalazła u boku innego Jakuba - Rzeźniczaka.
 • Mariusz Przybylski
  Piłkarze Górnika Zabrze w czwartek podejmą krakowską Wisłę w meczu ekstraklasy. Chcemy się w tym spotkaniu przybliżyć do siódmego miejsca w tabeli i mam nadzieję, że nam się to uda - powiedział pomocnik Górnika Mariusz Przybylski.
 • Halina Młynkowa i Łukasz Nowicki
  Jeśli ktoś myślał, że na rozwodzie Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy skończy się zła passa znanych małżeństw, to grubo się mylił. Rozpadają się kolejne związki - niektóre z hukiem, inne bardzo cicho.
 • Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
  Sezon rozstań w polskim show-biznesie jeszcze się nie skończyła. "Fakt" pokusił się o zestawienie par, które nie rozstały się przez niezgodność charakterów, tylko dlatego, że jedna ze stron poznała kogoś innego.
 • ciąża
  Odtwórca roli Kilera miał dość skomplikowane życie rodzinne i uczuciowe. Dwukrotnie się rozwodził, by szczęście znaleźć dopiero u boku znacznie młodszej od siebie kobiety. Teraz po raz trzeci zostanie tatą!