• Znakomity Steve Buscemi w "Zakazanym imperium"
  Wyprodukowany przez Martina Scorsese (który także wyreżyserował pierwszy odcinek) serial z miejsca stał się przebojem. Nic dziwnego – "Zakazane imperium" to kawał świetnie zrealizowanego, wciągającego kina, a jednocześnie portret jednego z najważniejszych momentów w dwudziestowiecznej historii Stanów Zjednoczonych. Okresu heroicznego i podłego jednocześnie, czasu, gdy siły prawa starły się z rosnącą potęgą gangsterów.
 • Zakazane imperium
  Zdjęcia to niezwykle ważny aspekt twórczości zarówno filmowej, jak i telewizyjnej. Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów co roku przyznaje wyróżnienia filmom i serialom, które w tej dziedzinie wykazały najwyższy poziom. Oto tegoroczne nominacje w trzech kategoriach telewizyjnych.
 • "Zakazane imperium" po raz trzeci
  Tuż po premierze pierwszych odcinków drugiego sezonu serialu "Zakazane imperium", telewizja HBO ogłosiła, iż powstanie kolejna seria.
 • Steve Buscemi w "Zakazanym imperium"
  Serwisy HBO OD i HBO GO rozpoczynają emisję drugiego sezonu "Zakazanego imperium", serialu nagrodzonego ośmioma statuetkami Emmy i dwoma Złotymi Globami. Polacy mogą oglądać produkcję dzień po premierze amerykańskiej.
 • Kate Winslet – najlepsza aktorka w miniserialu "Mildred Pierce"
  W nocy z niedzieli na poniedziałek w Nokia Theatre w Los Angeles wręczono statuetki Emmy. Najwięcej telewizyjnych Oscarów zgarnęli w tym roku twórcy seriali "Mad Men", "Zakazane imperium" i "Współczesna rodzina". Aż 15 nagród przypadło telewizji HBO. 10 – przyznano amerykańskiej telewizji publicznej PBS. Na trzecim miejscu znalazła się stacja Fox. Oto laureaci Emmy 2011…
 • Steve Buscemi w "Zakazanym imperium"
  Po wakacjach doczekamy się drugiego sezonu serialu "Zakazane imperium". Producenci ustalili datę premiery nowych odcinków.
 • Doktor Laurie nominowany do amerykańskich nagród Emmy
  Seriale "Zakazane imperium" i "Gra o tron" oraz aktorzy Hugh Laurie, Steve Buscemi, Kate Winslet i Diane Lane są wśród tegorocznych nominowanych do amerykańskich nagród telewizyjnych Primetime Emmy.
 • Wracamy do zakazanego imperium
  Na wrzesień zaplanowano premierę drugiego sezonu najgłośniejszej i najdroższej produkcji telewizyjnej ostatnich miesięcy. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowych odcinków "Zakazanego imperium".
 • Bard Pitt i Angelina Jolie w kolejnce po Złote Globy
  Polscy widzowie będą mogli na żywo zobaczyć ceremonie rozdania dwóch najważniejszych nagród filmowych.
 • Kelly MacDonald
  Po roli w oscarowym filmie braci Coenów "To nie jest kraj dla starych ludzi" Szkotkę Kelly MacDonald coraz częściej oglądamy w amerykańskich produkcjach. Tym razem w serialu "Zakazane imperium".