• Zakochana para
  Trzy czwarte Polek i Polaków badanych w sondażu Kantar Public (74 proc.) wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. 45 proc. jest przekonanych, że prawdziwa miłość zdarza się tylko raz.
 • Zakochani
  Wielu z nas, w natłoku codziennych obowiązków zapomina o okazywaniu uczuć swojej drugiej połowie. Walentynkowy wieczór stał się niejako momentem przypominającym o powinnościach wobec ukochanej osoby - pisze Anna Figiel - antropolog, specjalista w zakresie symboliki ciała.
 • "Mała wielka miłość"
  O komediach romantycznych Made in Poland można napisać jedno: widzowie je chętnie oglądają, a recenzenci – krytykują. Oto 10 – naszym zdaniem – najlepszych miłosnych opowieści ostatniego ćwierćwiecza w Polsce.
 • Zakochani
  Zespół eDarling postanowił sprawdzić, które miłosne określenia są najbardziej popularne w poszczególnych europejskich krajach. W badaniu wzięło udział 7.780 osób z 15 krajów Europy. Respondenci głosowali w ankiecie dotyczącej najpopularniejszych „czułych słówek” w ich państwach.
 • Para się całuje
  Eksperci ds. relacji damsko-męskich znajomość między kobietą a mężczyzną dzielą na cztery fazy: atrakcyjności, weryfikacji, wyłączności i intymności. Im dłużej trwa każda z nich, tym większe szanse na to, że związek będzie szczęśliwy i udany. Jeżeli chcemy zbudować trwałą relację, żadnego etapu znajomości nie można pomijać ani przyspieszać.
 • Para
  Psychologowie podkreślają, że kluczowy wpływ na wybór życiowego partnera mają trzy kwestie: zgodność odnośnie hierarchii wartości, zbieżne przekonania i podobne cechy osobowości. Nie bez znaczenia jest także wygląd zewnętrzny. Zanim podejmie się ważną życiową decyzję, trzeba uświadomić sobie, że w związku nie chodzi o to, by zmieniać drugą osobę. Nie ma więc sensu wiązać się z kimś, kto zupełnie do nas nie pasuje.
 • Zakochani
  Coraz więcej Polaków lubi walentynki. W tym roku święto planuje obchodzić 58 proc. osób pozostających w stałych związkach. Blisko połowa wyda na ten cel powyżej 100 zł, więcej średnio planują wydać mężczyźni. Walentynki świętują ludzie młodzi, wraz z wiekiem przywiązujemy do nich mniejszą wagę. Jeśli jednak osoby w wieku powyżej 40 lat zdecydują się świętować, to szerzej otwierają portfele. Z myślą o swojej sympatii są w stanie wydać 500 zł lub więcej.
 • Grzegorz Hyży, Agnieszka Popielewicz
  O romansie Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego media plotkowały od dłuższego czasu. Para w końcu potwierdziła doniesienia, jednak dopiero wczoraj po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem.
 • zakochane pary w polskim show biznesie
  Czułe uściski, namiętne pocałunki i głębokie spojrzenia w oczy, polskie gwiazdy lubią okazywać sobie czułość przed obiektywami aparatów. Oto, jak w rodzimym show biznesie kwitnie miłość.
 • Zakochani
  Pluszowy miś czy wspólny masaż? Jakimi prezentami Polacy lubią obdarowywać się w walentynki? Z analizy preferencji rodaków wynika, że współczesne walentynki stawiają przede wszystkim na przeżycia. Dziś wolimy być niż mieć.