• Jesse Eisenberg, gwiazdor mimo woli
  Dla wielu Polaków dorastających w latach 90. XX wieku Jesse Eisenberg, choć na koncie ma już kreację założyciela Facebooka i występ w roli Leksa Luthora w "Batman v. Superman", na zawsze pozostanie nastolatkiem z serialu "Luzik guzik".
 • "Zakochani w Rzymie" już na DVD
  Z Allenem jest jak z adaptacjami lektur szkolnych – sukces murowany. Szmira sprzeda się nie gorzej niż przeciętniak, a przeciętniak na równi z kinem z najwyższej półki.
 • Penelope Cruz w kalendarzu Campari
  Tym razem wielka gwiazda kina wystąpiła w zupełnie innej roli. Laureatka Oscara, Penelope Cruz została twarzą marki i kalendarza Campari 2013. Sesje zdjęciowe to część jej pracy, ale jak przyznaje, także przyjemność i pasja. W wywiadzie dla brytyjskiego "Voguea" opowiedziała o swoich pozaaktorskich zainteresowaniach.
 • Filmy Woody'ego Allena tylko dla inteligentów?
  Woody Allen nie zadawala się byle jaką publicznością. Twórca "Zakochanych w Rzymie" twierdzi, że robi filmy dla wykształconych ludzi, których interesuje wyrafinowana rozrywka.
 • "Zakochani w Rzymie" – Penélope Cruz kolejny raz chwali się dobrze znanymi cycuszkami
  Woody Allen nie przerywa wycieczek turystyczno-filmowych. Po Londynie, Barcelonie i Paryżu zwiedza Rzym. Efekt jest opłakany.
 • Nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" z Penelope Cruz w obsadzie oraz film akcji "Niezniszczalni 2" z Sylvestrem Stallone, Chuckiem Norrisem i Arnoldem Schwarzeneggerem trafią w piątek do polskich kin.
 • "Zakochani w Rzymie" w kinach od 24 sierpnia
  Po zmysłowej Barcelonie i romantycznym Paryżu, Woody Allen zabiera widzów w kipiącą humorem podróż po stolicy Włoch. Komedia poświęcona jest Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z licznymi miłosnymi perypetiami. "Zakochani w Rzymie" na ekranach naszych kin od 24 sierpnia.
 • Ellen Page w filmie "Zakochani w Rzymie"
  Nowa gwiazda Woody'ego Allena, Ellen Page zwróciła się z prośbą o pomoc do policji. Na profilu aktorki na Twitterze ktoś groził jej śmiercią.
 • "Zakochani w Rzymie"
  Włosi już od kwietnia, Amerykanie od czerwca, a my dopiero od 24 sierpnia będziemy mogli oglądać nowy film Woody'ego Allena. "Zakochani w Rzymie" to cztery rozgrywające się w tym samym czasie historie. Ich bohaterami są ludzie goszczący, bądź mieszkający w tytułowym Wiecznym Mieście. Nowojorczyk nie tylko stanął za kamerą, ale również wystąpił w jednej z ról. W końcu podobno większość widzów nie przepada za filmami Allena bez Allena...
 • "Madagaskar 3"
  Pogoda się psuje – czas do kina. Na szczęście jest w czym wybierać. Na srebrne ekrany wchodzą przebojowe animacje i filmy w gwiazdorskiej obsadzie. Oto dziesięć – naszym zdaniem – najlepszych komediowych propozycji na tegoroczne wakacje (odpukać!) bez słońca...