• Zakochanie
  Mózg – rozważny czy romantyczny? Przestarzały podział na emocjonalne serce i trzeźwo myślący mózg to mit. Co dzieje się z mózgiem, kiedy się zakochujesz? Badania wykazują, że koktajl chemicznych substancji, które serwuje nam mózg, m.in. dopamina, oksytocyna i serotonina, może sprawić, że największy sceptyk oszaleje z miłości, a jego zachowanie zacznie przypominać zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.
 • Pocałunek
  Media stale podsuwają coraz to nowsze sposoby na podryw. Coraz więcej psychologów i coachów specjalizuje się w temacie nawiązywania relacji damsko-męskich. Nic dziwnego, przecież każdy przynajmniej raz w życiu zakochał się bez wzajemności i próbował znaleźć odpowiedź na pytania, których prawdopodobnie nie miał odwagi głośno wypowiedzieć. Czy istnieją gwarantowane sposoby na podryw? Co tak naprawdę działa na kobiety? Czy, aby rozkochać kobietę, wystarczy prosty trik, czy trzeba czegoś więcej? Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl przebadało ponad pół tysiąca odpowiedzi udzielonych w sondażu na temat „Jak rozkochać kobietę?” Zobacz, co na temat poszukiwania miłości mówią sami zainteresowani. Jak chcą podrywać mężczyźni, a jak chcą być podrywane kobiety?
 • Katarzyna Grochola
  Katarzyna Grochola w swoich powieściach opisuje historie kobiet, którym udaje się znaleźć miłość życia. Niestety w życiu prywatnym pisarki na razie nie pojawił się ten jedyny.
 • Jan Nowicki
  Jan Nowicki to bardzo kochliwy mężczyzna. Aktor zaledwie kilka miesięcy temu rozwiódł się z Małgorzatą Potocką i już znalazł pocieszenie w ramionach kolejnej kobiety.
 • Ewa Wachowicz
  Ewa Wachowicz ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo, które zakończyło się 9 lat temu. Od tego czasu, żadnemu mężczyźnie nie udało się skraść serca pięknej Miss na dłużej. Jednak ostatnio to się zmieniło.
 • Zakochana para
  Prawdopodobnie każdy z nas marzył kiedyś o wielkiej, szalonej miłości - takiej jak w filmach czy najpopularniejszych książkowych romansach. Wiemy jednak doskonale, że szara rzeczywistość nie sprzyja takim miłosnym przygodom. Dlatego też wiele osób pozwala sobie na pewne „rozluźnienie” podczas wyjazdów urlopowych.
 • Urszula Dudziak
  Urszula Dudziak jest najlepszym dowodem tego, że na miłość nigdy nie jest za późno. 71- letnia artystka, właśnie zaręczyła się z mężczyzną, w którym jest szaleńczo zakochana.
 • Morze miłości
  Stan zakochania tłumaczony jest na wiele sposobów. Psychologowie szukają powodów dlaczego jesteśmy skłonni związać się z tą, a nie inną osobą, w doświadczeniach z dzieciństwa. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń - stan euforii związany z zakochaniem jednoznacznie przypisują reakcjom chemicznym w organizmie, które oddziałują na mózg. Co czuje zakochana osoba? Co jej zdaniem sprawia, że to „To”? Odpowiedzi na to pytanie udzieliło 1400 osób szukających partnera w sieci przez portal randkowy Przeznaczeni.pl. Podpowiadamy również, jakich błędów nie popełniać na początku znajomości.
 • Agnieszka Kaczorowska, Rafał Samborski
  W życiu Agnieszki Kaczorowskiej pojawił się niedawno nowy mężczyzna. Mimo tego, że ukochany jest od niej starszy o blisko 20 lat, celebrytka zapewnia, że jest w nim zakochana po uszy.
 • Walentynkowy upominek
  Walentynki to święto, które wywołuje wiele sprzecznych reakcji. Opinie na jego temat są podzielone.