• Prof. Zygmunt Bauman na debacie we Wrocławiu
  Zatrzymania przed debatą kończącą festiwal teatralny Dialog we Wroclawiu. Policja zatrzymała dwadzieścia dwie osoby, w tym kobietę w ciąży, pod zarzutem zorganizowania nielegalnego zgromadzenia przed Teatrem Współczesnym. Wszystko dlatego, że na debacie pojawił się prof. Zygmunt Bauman.
 • Jacek Żakowski
  Nagranie, na którym Jacek Żakowski rozmawia z Radosławem Sikorskim o "zamachu smoleńskim", stało się hitem internetu. Teraz dziennikarz tłumaczy się ze słów, które wtedy padły.
 • Radosław Sikorski w radiu TOK FM
  Zwykłe przejęzyczenie, a może freudowska pomyłka? Radosław Sikorski zaliczył potężną wpadkę w rozmowie radiowej. Przyznał, że w Smoleńsku… doszło do zamachu. Zobacz WIDEO z rozmowy.
 • Jacek Żakowski
  Jacek Żakowski ocenia zamieszanie wokół syna premiera i ostrze krytyki kieruje nie przeciwko młodemu Tuskowi, a przeciwko dziennikarzom. Jego zdaniem "Michał Tusk stał się Madzią tego sezonu".
 • Jarosław Gowin
  Jarosława Gowina musiały dziś mocno palić uszy. Słowa, jakimi określili go na antenie TOK FM Jacek Żakowski i Tomasz Lis, nie należały do najprzyjemniejszych.
 • Jacek Żakowski
  W związku z piątkowym incydentem przed Sejmem z udziałem Stefana Niesiołowskiego (PO) i dziennikarki Ewy Stankiewicz Towarzystwo Dziennikarskie apeluje o bezwzględne eliminowanie z debaty publicznej przejawów agresji i przemocy.
 • Politycy PiS na inaugurację Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego
  Redaktor naczelny tygodnika "Wprost" mówi w TOK FM, jak postępować wobec "aktywistów z Krakowskiego Przedmieścia" i "radykalizującej się części elektoratu PiS". "Śmiech, oni nienawidzą śmiechu. Ten patos pęka, ta nabrzmiałość nie wytrzyma kpiny i szyderstwa, to jest broń" - stwierdził Tomasz LiS