• komputer klawiatura internet laptop notebook
  Przybywa internautów w każdej grupie wiekowej. Rosną kompetencje w korzystaniu z zasobów sieci, komputerów i komórek. Ale coraz wyraźniej widać różnice w tym, co w wirtualnym świecie potrafią zrobić młodzi, a co dorośli.
 • Kobieta przy komputerze
  Pobieraczek.pl naciągnął kilkanaście tysięcy osób, zanim zajęli się nim urzędnicy. Teraz do akcji wkraczają jego nowe, sprytniejsze klony. Oto poradnik, co zrobić, by nie wpaść w ich sieci.
 • Kobieta robiąca zakupy online
  Możliwość robienia zakupów przez internet powoduje, że kobiety buszują po wirtualnych sklepach w czasie treningu na siłowni, a nawet podczas biznesowych spotkań i weselnych przyjęć.
 • Nie należy bezgranicznie wierzyć w zestawienia z porównywarek internetowych
  Klikasz porównywarce cenowej w "znajdź najtańszą ofertę"? Nie wierz bezgranicznie w to, co zobaczysz na ekranie. Tego rodzaju witryny nie ponoszą bowiem żadnej odpowiedzialności za to, co piszą w sieci sprzedawcy.
 • Kupujesz w sieci? Nie daj się złapać w pułapkę złodzieja!
  Nie tylko drogi sprzęt RTV, ale także kosmetyki, zabawki czy odżywki dla sportowców oferują w sieci nieuczciwi sprzedawcy zakładający fikcyjne sklepy. Ostatnio hitem są wśród nich doładowania do telefonów komórkowych.
 • Gdzie święta widać najbardziej? W sieci!
  Coraz częściej prezenty pod choinkę kupujemy w sieci. Wydajemy też na nie coraz więcej - co trzecia osoba nawet od 500 do 1000 zł.
 • Kupuj bezpiecznie w internecie
  Zainteresowanie zakupami w sieci wciąż rośnie. Dla większości z nas zakupy w internecie to większy wybór towarów, duża oszczędność czasu oraz niższe ceny od tych oferowanych przez tradycyjne punkty sprzedaży. Warto jednak wiedzieć, jak poruszać się w wirtualnym świecie, żeby czuć się bezpiecznie i nie narażać zawartości swojego konta na ataki złodziei.