Pogrzeb kibica. Prezydent miasta prosi o spokój
05 października 2011 Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zaapelował o zachowanie spokoju i rozwagi podczas jutrzejszego pogrzebu kibica żużlowego. Po śmiertelnym potrąceniu mężczyzny w mieście wybuchły zamieszki.