• Brytyjski sąd
  14-letnia Brytyjka, chora na raka, wygrała krótko przed śmiercią batalię sądową o zamrożenie ciała w nadziei, że w przyszłości może zostać wyleczona - poinformowała BBC. Dziewczynkę, chorującą na rzadką odmianę raka, w jej życzeniu wspierała matka, ale nie ojciec; rodzice dziewczynki byli rozwiedzeni.
 • Członek japońskiej mafii yakuza
  Prawdziwego bossa mafii nie sposób skazać za krwawe i ciężkie przestępstwa. Można jednak mu bardzo zaszkodzić, odcinając go od pieniędzy. Amerykanie właśnie to robią. Uderzyli w japońską yakuzę i rosyjską mafię.
 • Złotówki
  Z roku na rok dyrektorzy i prezesi, którzy podlegają szefom urzędów, otrzymują coraz wyższe nagrody. W 2012 r. będzie podobnie. I to w sytuacji, gdy szeregowi pracownicy urzędów mają zamrożone płace.
 • Muammar Kadafi
  Międzynarodowe banki nie mogą zamrozić wszystkich kont libijskiego dyktatora Muammara Kaddafiego przez problemy z transliteracją arabskich nazwisk. Ta sama bariera stoi na drodze do oszczędności byłego prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka oraz eksprzywódcy Tunezji Ben Alego.
 • Prezydent Hosni Mubarak
  Około 450 tysięcy osób podpisało od początku tygodnia w internecie petycję do państw G20 o "zamrożenie miliardów" byłego prezydenta Egiptu Hosniego Mubaraka - poinformowała w piątek na demonstracji w Paryżu pozarządowa organizacja Avaaz.
 • Wielcy Unii chcą zamrozić budżet
  Największe państwa Unii ani myślą coraz więcej dokładać do wspólnej kasy. Dlatego, w dzisiejszym liście, podpisanym przez przywódców Francji, Niemiec, czy Wielkiej Brytanii, wzywają do zamrożenia unijnych funduszy aż na 9 lat.