• Ekipa z Warszawy
  W najbliższym odcinku "Ekipy z Warszawy", do domu imprezowiczów zawitają fani. Gospodarze przyjmą ich w jedyny znany im sposób, czyli wódką. Niestety spotkanie nie skończy się zbyt dobrze. Zobacz zapowiedź niedzielnego epizodu.
 • "Przyjaciółki"
  Inga, bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę, po rozstaniu z mężem nieoczekiwanie znalazła się w miłosnym trójkącie. W najbliższym odcinku "Przyjaciółek", przewagę w wyścigu do jej serca zdobędzie Piotr (Mariusz Zaniewski). Jednak symatyczny weterynarz Rafał (Michał Rolnicki) nie odpuści tak łatwo...
 • W dzisiejszym odcinku "Hotelu 52"
  W dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" pojawi się niecodzienny gość. Piotr Szwedes wcieli się w postać popularnego blogera oceniającego standard hoteli w całej Europie. Dlaczego przywdzieje strój różowego króliczka i kto będzie chciał dokonać na nim zemsty? Tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku.
 • Kuchenne rewolucje
  W dzisiejszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawita do Gniezna. Przed nią nie lada wyzwanie – uzdrowić sytuację opustoszałej restauracji „LeoLibra”. Nie będzie łatwo! Bo jak mówi sama restauratorka – tak źle jak tu, jeszcze nie jadła! Czy Magdzie Gessler uda się to zmienić?
 • W dzisiejszym odcinku "Ugotowanych" do walki o 5 tysięcy złotych staną mieszkańcy Rzeszowa. Na stole zagoszczą smaki tradycyjne, elementy leśne, nie zabraknie nawet akcentów indyjskich. Uczestników czeka odważna kulinarna niespodzianka. Czy przypadnie im do gustu?
 • "Hotel 52"
  W dzisiejszym odcinku "Hotelu 52" Cezary Żak zostanie przyłapany z młodszą kobietą! Dowiemy się również, co połączy Igora (Kamil Kula) i Wiktora Prusa (Jacek Koman), zobaczymy walkę adoratorów Marty (Magdalena Lamparska), będziemy świadkami spotkania Andrzeja (Marek Bukowski) i kochanki jego syna, Marzeny (Aleksandra Popławska). Co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku?